Download

Kryptotext_portable_v3.zip, (340.19kB)
Hodila by se vám - stejně jako mně - nějaká primitivní utilitka na kódování textu heslem? Vyzkoušejte můj počin zvaný Kryptotext. Je to sice primitivní, ale účinné. Více v přiloženém návodu.

Pro přátele a kamarády ze sociální sítě Klango jsem připravil nový motiv programu Klango Player. Jedná se o zvukový motiv softwaru sítě (nejen) pro zrakově postižené Klango Player. Kromě ozvučení celého programu zvuky z počítače LCARS ze seriálu Star Trek je přidáno také pozadí a barevné schéma LCARS.

Uživatelům, kteří nevědí nic o instalaci zvukových motivů do Klango Playera: Složku v ZIP archívu jednoduše nakopírujete do složky Skins a pak si v programu nastavíte nové zvukové schéma.

Doufám, že si nový motiv užijete tak, jako já, když jsem ho tvořil :-)

Dnes jsem si pro vás připravil pár překvapení, všechna souvisejí se Star Trekem (konkrétně s Novou Generací). Můžete si stáhnout dva moje zvukové profily, které jsem pro vás sestavil ze zvuků počítače LCARS ze zmíněného seriálu.

K dispozici jsou zvukové motivy pro Systém Windows a pro váš messenger, například Mirandu. V jednotlivých adresářích jsou zvuky ve formátu WAV pojmenované tak, abyste si je mohli přiřadit k daným událostem. Pokud vám nevyhovuje toto výchozí nastavení, nebojte se experimentovat.

Doufám, že si tento dárek užijí nejen přátelé Hvězdné štreky:-)

 

Oficiální internetové stránky Michala Rady
WWW:http://www.michalrada.cz E-mail: kancelar@michalrada.cz
Asistentka: Dagmar Hornychová (Telefon: +420 776 221 476 E-mail: asistentka@michalrada.cz)