DISKUSE

K čemu slouží diskuse je asi zbytečné sem psát, že? Toto je takzvaná obecná diskuse - tedy diskutuje se zde o všem možném. Na mém webu ale najdete ještě dva další druhy diskusí. Jednak jakési "tématické diskuse" (viz níže) a jednak diskuse k jednotlivým příspěvkům a dokumentům. Přehled toho, co se ve všech diskusích děje na celém webu pak získáte vpravo v panelu "Nové v diskusích", kde jsou vypsány poslední příspěvky ze všech diskusí na celém serveru a je možno rychle na příspěvky i reagovat.

Prosím: V diskusích se laskavě vyvarujme urážlivých, sprostých a hanlivých projevů (a to nejen vůči mé osobě) - takové příspěvky budou bez milosti smazány!

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6795":
Betterware
Pokud se přejete objednávat produkty značky Betterware. Katalog Betterware najdete na našich stránkách. V katalogu najdete mimo drogérie také mnoho doplňků a pomocníků do domácnosti
Dedra, Betterware
www.dedra-katalogy.cz Dedra


www.betterware-katalog.cz Betterware

www.dedra-katalogy.cz Dedra oficiální stránky
Dedra
www.dedra-katalogy.cz Dedra
Uniq
Uniq parfémy http://www.uniqregistrace.cz/ Sleva 30% - Uniq parfémy Uniq parfémy
Uniq
Uniq cosmetics http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq parfémy
Stín Stromu
Zdarec Vrtuláči, koukám, že si byl v Gr´bovce na vinobranní, já taky, pilo se suprově :-) Jinak Ti moc fandím, musíme ten pravičáckej xindl dostat odsud, nebo fakt bude pozdě...
Bílou :)
Mno, demonstrace byla super, teď ještě stávku....fandím a volím ČSSD, jako dycky, snad se ledy pohnou. No jeden korbel tu do sebe lámu, ale někdy klidně zajdem :-) Jsi ještě v Blanický? Jo prosímtě to fialové písmo na oranžovém pozadí, když tu píšu do siskuze je strasně zle čitelné....změň barvičku prosím, díky, dej bíkou třeba :-)
michalrada
Co bych nedošel, jistě, už tu sedíme nad přípravama. Hele xichte a co takhle někdy zajít na korbel, co?
____________________________

MICHAL RADA
Česká strana sociálně demokratická
WWW stránky | Napište mi

Stín Stromu
No teda - oranžovou chápu, ale....v šem to programuješ? Je to hrozně blbě čitelné - pro některý, co blbě viděj je to síla :-) Mě se lépe četlo to před tím teda....ale jinak to je celkem dobré :-) Tak zítra na Václaváku, dojdeš? :-)
michalrada
Tak vás zase všechny zdravím,Hned v úvodu, omluva za to nereagování v diskusích, problém je definitivně vyřešen a vše už funguje tak, jak má.A teď k věci, chci poděkovat za mnohé (nejen zde prezentované) vstřícné názory, díky. Ale jedna věc mě pobavila a to ten oranžvý web. No, já jsem sociální demokrat. A tak se ode mě oranžový web tak nějak logicky čeká. :-)Mimochodem - nový web. Jak se vám líbí? Postupně se sem přidávají věci, chvilku to trvá, ale kostra jede.
____________________________

MICHAL RADA
Česká strana sociálně demokratická
WWW stránky | Napište mi

Pekne nove stranky. Proc jsou vsechny vase weby oranzove?
Jaja
Myslim si ze to co delate je spravne. Za lidi s postizenim by se mel stat postavit a ne jim hazet klacky pod nohy.
Stín Stromu
Hele Vrtuláči, ty tady moc neodpovídáš, co? Proč ses nechal tak voholit, fousy byly lepší, nemyslíš? :) Bydlíš pořád v Blanický? Máš ženskou? Snad ne Radaka :))
Stín Stromu
No Vrtule, demonstrace byla super, ale nikde jsem Tě neviděl, páč tam bylo narváno. Ale urřitě nepolevit, dobrý začátek, Drábek se klepal, jak osika :-)
Jasně, že tam budu :-) Já vím, že ses dal tenkrát, aspoň, že na za pravičáky.....:) K tomu SS - to víš, staré časy nikdo neodpáře :-) Já vím, Krása a spol....
michalrada
SS: Veeeeeelmi vtipnéeee :-)))Samozřejmě, organizuje to NRZP s naší iniciativou.A to mě moc nesleduješ, na politiku jsem se dal už tenkrát :-)))

Zdravím, na demonstraci se uvidíme?
____________________________

MICHAL RADA
Česká strana sociálně demokratická
WWW stránky | Napište mi

Stín Stromu
No, Vrtuláči, ty ses dal na politiku? No to mě podrž...doufám, že budeš na tý demonstraci 22.3.2011. Máš pravdu v tom, že je to genocída, ty návrhy, přeji hodně štěstí, jinak doufám, že odejdeme do zahraničí (já určirě).
lahny
Pane Rado, všechny svoje připomínky a dotazy jsem psal několika poslancům ČSSD, včetně paní Ogorníkové (ta je poslankyně za náš kraj) a paní Gajdůškové.NIKDY MI NIKDO NEODPOVĚDĚL,mimo paní Gajdůškové, ale ta mi napsala nicneříkající dopis přesně s takovými výmluvami jako VY.Ale já chci na přímou otázku přímou odpověď.Vím, že nejste poslancem, ale snad můžete poslancům tlumočit názory obyčejných lidí z fabrik.Píšete, že jste ČLEN ÚSTŘEDNÍCH ORGÁNŮ ČSSD, tak máte určitě také nějaké slovo ve vedení strany.Tak chtějte sám od vedení odpovědi na mé otázky a můžete mi je přeposlat, když se se mnou NIKDO z poslanců ČSSD nemíní bavit na tato témata.
____________________________
lahny
michalrada
Lahby: Tak se zepptejte poslanců ČSSD, jak víte, já poslancem nejsem. Na zbytek jsem vám své názory dal, jak jste četl.
____________________________

MICHAL RADA
Česká strana sociálně demokratická
WWW stránky | Napište mi

vvv
Jake mas vzdelani ze by jen zakladni skolu ?
Gonzales
Ty prece nemas zadny pratele ty socansky prase !!!
lahny
Dobrý den.Pane Rado nesouhlasím s Vaší odpovědí.Vůbec jste neodpověděl na mé otázky.Vaše odpověď byla taková jako všech politiků, nemastná neslaná.Na konkrétní otázky nedáte odpověď.Já chci přesně vědět co dělají poslanci ČSSD pro to, aby se jim (a všem poslancům) snížili jejich nepřiměřené platy.Co dělají pro to, aby si museli platit dopravu, tak jako všichni lidi v této republice.8 let byla u vlády ČSSD a NIC z toho co jsem prve napsal nedokázala upravit.Tak se nevymlouvejte, že jste teď u vlády nebyli a nemohli jste nic ovlivnit.
____________________________
lahny
michalrada
Ahoj všem. Ano, čtu si diskusi, jsem seznamován (od 1.10.) s jejím obsahem, Lahny v´´i, proč jsem mu neodpovvěděl, já už jsem se vyjádřil.Všem děkuji za různé přáníčka a tak v souvislosti s volbami a v poslední době s náměstkem MV, nechme se všichni překvapit. Díky moc a slibuju, že budu reagovat rychleji :-)))
____________________________

MICHAL RADA
Česká strana sociálně demokratická
WWW stránky | Napište mi

Navstevnik
Pane Rado, ctete si vubec tuto diskusi?
Pane Rado. Slysel jsem, ze jste mel kandidovat do parlamentu, ale ze vas CSSD v Praze nechtela. Co je na tom pravdy? Prijdete mi jako slusny clovek, ktery umi byt pracovity. Mrzelo by me kdyby se potvrdilo, ze jste byl z kandidatky vysachovan nejakymi vnitrostranickymi hratkami. Odpovezte, jak to tedy je! Volic CSSD z Prahy 1
Klára
Dívala jsem se na vaše stránky a s dovolením jsem si stáhla několik vašich povídek. Kdysi jsem četla vaši knihu Jiný svět, ale potom jsem už nikde od vás nic nenašla. Máte ještě i jiná díla?Klára, Olomouc
lahny
Promiňte, ale nějak se mi to poslalo i s příspěvkem,co byl adresovaný jiné poslankyni ČSSD, ale když to tak vezmu, když si odmyslíte ženský rod, tak je to přesně na vás, jako jednoho z členů ČSSD.

Víte, co se říká: "TEN KOMU SE NECHCE HLEDÁ DŮVODY PROČ TO NEJDE, KOMU SE CHCE HLEDÁ ZPŮSOBY JAK TO UDĚLAT ABY TO ŠLO."

A VŠICHNI poslanci, včetně ČSSD, vždycky hledají jen ty důvody.

A mě nezajímá, co navrhuje a navrhovala ČSSD k nějakým reformám, mě zajímá jak se staví k nynější krizi a co hodlají poslanci ČSSD dělat, aby se přiblížili obyčejným lidem.A jak píšete, abych byl spravedlivý, mohu být, ale když uvidím, že někdo má snahu tu krizi řešit, ale ne na úkor nás,dělníků.Až budou poslanci ČSSD dělat za pár tisíc, jako my dělníci a ještě všechno si platit, jako já, tak pak je budu uznávat a plně podporovat.Jako je přísloví:"Sytý hladovému nevěří.", tak se chovají poslanci ČSSD( a nejenom oni).
____________________________
lahny
Pane Rado, vím, že nechcete být kousavý, ale stejně jsem na tom i já.Vím, že jste v předchozích volbách nevyhráli,Říkáte, že se Vám to nelíbí, ale nic s tím neděláte.Kolikrát to strana ČSSD navrhla v parlamentu?Byli jste ve vládě 8 let a za tu doby jste to nebyli schopni prosadit.Nyní jste byli v opozici a kolikrát jste nechávali hlasovat o nedůvěře vládě?Kdyby jste tolikrát nechali hlasovat o alkoholu či jiných poslaneckých výhodách a přesvědčovali i poslance z jiných stran aby hlasovali proti.To se každý z vás vymlouvá, že on je proti, ale ti jiní ho přehlasují.Chodím na různá předvolební shromáždění( pokud mi to směnování dovolí) když mají být volby a někdo z poslanců přijede do Úpice (a nejsou to jen shromáždění ČSSD ale i jiných stran) a všichni se vymlouvají na to samé.Tak jak je to tedy možné?Každý to chce a přitom to nejde prohlasovat.?Určitě je to tím, že není vůle od vás všech o svých výhodách hlasovat.Navrhněte( Vy jako poslankyně můžete navrhovat zákony a jako celá ČSSD nechte hlasovat) aby se hlasovalo veřejně a přenášela to televize(tak jako při hlasování o nedůvěře vládě), abychom my voliči viděli, kdo z poslanců nemá zájem o snižování vašich výhod.A já jsem Vám psal také o tom, proč Vy poslanci máte dopravu zadarmo.Já beru 10000 Kč a za dopravu dám 3000 Kč, manželka bere 8500 Kč a za dopravu dá 1000 Kč.Tak proč vy byste si ze svých platů nemohli dovolit tu dopravu platit také?

Vodafone
Pročetl jsem si několik reakcí na články na tvém bloku, nedovedu pochopit, kde se v některých lidech bere tolik zloby. Je pravděpodobné, že plno lidí je v politice jen z důvodu vlastního zisku, ale přesně ty jsi ukázkou člověka, který chce lidem pomáhat a smysluplné práci pro lidi věnuje ohromné množství času a energie. Takovým lidem jako jsi ty ja fandím. Oskar

1  
2  
3  

 

Oficiální internetové stránky Michala Rady
WWW:http://www.michalrada.cz E-mail: kancelar@michalrada.cz
Asistentka: Dagmar Hornychová (Telefon: +420 776 221 476 E-mail: asistentka@michalrada.cz)